Zelená úsporám - seminář Brno

Datum: 20.1.2010
Pořadatel: B.I.D.services
Místo: Brno
obrázek

Vážení přátelé,

přinášíme vám sérii odborných seminářů k programu Zelená úsporám. Program Zelená úsporám si od svého spuštění získal značnou pozornost, bohužel však úspěšnost jeho využití není zdaleka taková, jakou by si zasloužil a jaká se očekávala. Nejčastější výtky směřují k jeho složitosti a administrativní náročnosti. Tyto námitky jsou více pochopitelné než oprávněné, neboť je určen nejširší veřejnosti, která nemá se získáváním prostředků z dotačních programů dostatečné zkušenosti.


Odborné semináře Zelená úsporám v rámci projektu INFOGREEN jsou zaměřeny na efektivní diseminaci detailních a praktických informací o programu Zelená Úsporám. Projekt bude zahájen řadou regionálních seminářů a následně pokračovat prostřednictvím sítě specializovaných informačních kanceláří INFOGREEN. Semináře a poradenská centra poskytnou informace a konzultace potenciálním žadatelům o dotace z tohoto titulu, odbornou podporu,  zprostředkování služeb a dodávek, z nichž se jednotlivé projekty skládají. Tato iniciativa vyplní informační a servisní mezeru a zlepší celkovou výkonnost dotační linky Zelená úsporám.


Semináře projektu INFOGREEN jsou spoluorganizovány společností McGreen a.s. ve spolupráci s MŽP, SFŽP, krajskými městy a kraji, a to postupně ve všech krajích ČR.


Primární cílovou skupinou seminářů jsou nejen majitelé rodinných domků (retail), ale i vlastníci větších objektů či celků bytového fondu - bytová družstva, družstva vlastníků, obchodní společnosti a municipality, kde jsou realizační možnosti projektu Zelená úsporám řádově vyšší. Majitelům rodinných domků budou také sloužit informační poradenská centra INFOGREEN.

Podrobné informace získáte na stránkách pořadatele zde.

 

Výběr termínu:

<< >>
PoÚtStČtSoNe
0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Termín akce:

od

do

Obory: