Česko-polský energetický den

Datum: 20.4.2011
Pořadatel: Česko-Polská Obchodní Komora
Místo: Výstaviště Černá louka, Ostrava

Již 17. ročník mezinárodní odborné výstavy techniky a technologií pro dálkové zásobování teplem a chladem, elektroenergetiky, obnovitelných zdrojů energie a nejlepších dostupných technik v energetice se tentokrát bude konat v Ostravě. To nás vedlo k tomu, abychom souběžně s touto výstavou uspořádali setkání odborné veřejnosti z obou republik ČESKO-POLSKÝ ENERGETICKÝ DEN. Cílem tohoto setkání je iniciovat a podpořit společné česko-polské projekty

v oblasti úspor energie, teplárenství a využívání obnovitelných zdrojů energie, umožnit výměnu zkušeností se získáváním know-how, s realizací, financováním apod. Dalším z důležitých cílů je seznámení zástupců českých podniků i představitelů státní správy a samosprávy s možnostmi spolupráce s polskými podniky a institucemi v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Chceme také vytvořit prostor pro dvoustranná setkaní partnerů z polské a české strany, kde budou řešeny již konkrétní projektové záměry.

Témata pro ČESKO-POLSKÝ ENERGETICKÝ DEN:
• Politické a právní rámcové podmínky v České a Polské republice v oblasti teplárenství
a využívání obnovitelných zdrojů energie
• Využití obnovitelných zdrojů energie (OZE) pro zásobování teplem
– biomasa, solární energie, bioplyn
• Centrální zásobování teplem a výroba elektřiny ze zdrojů využívajících
obnovitelných zdrojů energie
• Financování a podpora projektů využití obnovitelných zdrojů energie.

Cíl akce:
Informovat o nabídce a obchodních příležitostech polských a českých firem a institucí z oblasti teplárenství a využívání obnovitelných zdrojů energie (dodavatelé technologií, finanční instituce, poradci atd.). Představení polských a českých firem působících v tomto oboru, jejich služeb a technologií je samozřejmě možné také formou výstavních stánků.

Bližší informace a přihláška

 

Výběr termínu:

<< >>
PoÚtStČtSoNe
0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Termín akce:

od

do

Obory: