Registrační podmínky

Pravidla pro registraci uživatelů portálu mojeEnergie.cz 

  1. Provozovatelem portálu mojeEnergie.cz, je společnost Done, s.r.o.

  2. Účastník je povinen pro registraci sdělovat údaje pravdivě a úplně. Společnost Done, s.r.o. si vyhrazuje právo neregistrovat uživatele, který nesplňuje tyto registrační podmínky.  

  3. Na základě registrace je uživateli vytvořen účet a na zadanou emailovou adresu zaslány přihlašovací údaje.

  4. Poskytnutím údajů k registraci uživatel souhlasí s tím, aby je Done, s.r.o. ve smyslu § 4 písm. e) zákona č. 101/2000 Sb., zpracovávala, a to za účelem jejich interního využití.

Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím  internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti AGMO a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.